Start   Home   O nas

O nas

Poznaj świat zabawy z Kinder Park

Jesteśmy największym placem zabaw dla dzieci w Toruniu i jednocześnie jednym z najlepiej wyposażonych w Polsce. Na powierzchni ponad 1300 m znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci w każdym wieku.

W Kinder Park zorganizujesz niezapomniane  urodziny dla dziecka, zorganizujesz imprezę firmową. Podobno organizujemy najlepsze urodziny dla dzieci w Toruniu.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o spełnianiu dziecięcych marzeń o szalonej,  ekscytującej zabawie. Naszym głównym celem  jest zapewnienie całym rodzinom doskonałej oraz bezpiecznej zabawy, po której pozostaną  cudne wspomnienia.

Kinder Park jest obiektem nowoczesnym, tworzonym w oparciu o  najwyższe standardy, dzięki czemu bez obaw  mogą brykać tu roczne maluchy, jak i starsze, 12-letnie dzieci. Co istotne, wszystkie nasze urządzenia posiadają wymagane atesty oraz ważne badania techniczne.

Co więcej , nasze urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby również rodzice mogli aktywnie się bawić. Dzięki temu, przekraczając próg Kinder Park będziesz mógł oderwać się od codzienności i zrelaksować wspólnie ze swoim dzieckiem.

Kinder Park – bo warto dobrze się bawić!!!

Kinder Park- gwarantujemy funtastyczne urodziny dla dzieci w Toruniu!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • Facebook