Start   Gastronomia

Gastronomia

Dobra wiadomość dla wszystkich małych oraz dużych lodożerców – teraz w Kinder Park dostępne prawdziwe rzemieślnicze lody:-)
Tworzymy je dla Was z pasją, pełnym zaangażowaniem i troską o najwyższą jakość użytych surowców, dlatego też mleko oraz śmietana przyjeżdżają do nas prosto z mleczarni, która przygotowuje je specjalnie dla nas według naszych wytycznych, tak aby zachować najwięcej cennych składników odżywczych. W porównaniu z lodami przemysłowymi nasze lody zawierają mniej powietrza, pozostawiając więcej miejsca na cenne składniki takie jak świeże owoce czy orzechy. Do ich produkcji nie stosujemy konserwantów.
Tworzymy je codziennie, małymi partiami, tak żeby zawsze były świeże i cieszyły Wasze zmysły;-)
Wspiera nas wiedza najlepszych technologów. To razem z nimi opracowaliśmy oryginalne receptury na prawdziwe lody rzemieślnicze.
Musisz spróbować, a docenisz jakość;-)

Na Rodziców czeka oferta aromatycznych kaw cenionej na całym świecie włoskiej marki illy. Kawa illy to mieszanka starannie wyselekcjonowanych odmian arabik o najwyższej jakości. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w Toruniu, gdzie można skosztować tak ekskluzywnego produktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • Facebook