Start   Godziny otwarcia w ferie   Prośba o przekładanie terminów urodzin

Prośba o przekładanie terminów urodzin

Ostatnie miesiące naszej działalności były inne niż poprzednie 9 lat. Nasza branża/firma została zamknięta z dniem 14 marca przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia zakazującego działalności o charakterze usług rozrywkowych i gastronomicznych. Nie zostaliśmy poinformowaniu na jak długi okres rząd dokonuje zamknięcia wszystkich podobnych firm w całym kraju.
Przez cały okres niedziałania Kinder Park ponosił wszystkie koszty działalności pomimo braku możliwości otwarcia się dla klientów. Płaciliśmy opłaty związane z utrzymaniem lokalu, wynagrodzenia pracowników, kredyty, leasingi, opłaty za media, prąd itd. Sytuacja była dla nas szczególnie trudna i w żadnym stopniu zawiniona przez nas.
Z tego powodu zwracamy się do Państwa z prośbą o skorzystanie z Vouchera w wysokości 110% wpłaconego zadatku na imprezkę urodzinową, która miała odbyć się w okresie 14 marca-6 czerwca, a z uwagi na rozporządzenie Ministra Zdrowia odbyć się nie mogła.
Voucher można wykorzystać w ciągu najbliższego roku na wejściówki, prezent, urodziny za rok, urodziny w innym terminie, urodziny dla innego dziecka, prezent dla innego dziecka itp.
Nasza sytuacja nadal nie należy do najłatwiejszych, ale staramy się, aby Kinder Park przetrwał ten najgorszy czas i przez kolejne lata był miejscem uśmiechu, najlepszej zabawy, najlepszej imprezki urodzinowej dla każdego dziecka.
Dla nas byłaby to z Państwa strony niesamowita pomoc, złota cegiełka dla Kinder Park, gdybyście skorzystali Państwo z Vouchera. Jeżeli jednak zaproponowane przez nas rozwiązanie nie będzie Państwu odpowiadać prosimy o danie nam czasu i uzbrojenie się w cierpliwość w oczekiwaniu na zwrot zadatku, tak abyśmy mogli utrzymać działalność firmy.
Zwracamy się zatem z prośbą o przyjęcie naszej propozycji w imię przyszłej współpracy oraz radości dzieci spędzających u nas czas. Mamy nadzieje, że w tym trudnym dla Kinder Park okresie zostaniecie Państwo naszym Klientem jednocząc się z nami i wspierając nas dla lepszego jutra dla Państwa dzieci, które tak bardzo uwielbiają Kinder Park.

 

  • Facebook