Start   Ferie   Prośba o przekładanie terminów urodzin

Prośba o przekładanie terminów urodzin

Ostatnie miesiące naszej działalności były inne niż poprzednie 9 lat. Nasza branża/firma została zamknięta dla klientów indywidualnych z dniem 14 marca przez nieprawne Rozporządzenie Ministra Zdrowia zakazującego działalności o charakterze usług rozrywkowych i gastronomicznych. Nie zostaliśmy poinformowaniu na jak długi okres rząd dokonuje zamknięcia wszystkich podobnych firm w całym kraju.
Przez cały okres ograniczonego działania Kinder Park ponosił wszystkie koszty działalności pomimo braku możliwości otwarcia się dla wszystkich klientów. Płaciliśmy opłaty związane z utrzymaniem lokalu, wynagrodzenia pracowników, kredyty, leasingi, opłaty za media, prąd itd. Sytuacja była dla nas szczególnie trudna i w żadnym stopniu zawiniona przez nas.
Z tego powodu, tym z Państwa którzy nie zdecydowali się na zorganizowanie przyjęcia w tym czasie, proponujemy skorzystanie z Vouchera w wysokości 110% wpłaconego zadatku na imprezkę urodzinową, która miała odbyć się w okresie 14 marca-6 czerwca.
Voucher można wykorzystać w ciągu najbliższego roku na wejściówki, prezent, urodziny za rok, urodziny w innym terminie, urodziny dla innego dziecka, prezent dla innego dziecka itp.
Nasza sytuacja nadal nie należy do najłatwiejszych, ale staramy się, aby Kinder Park przetrwał ten najgorszy czas i przez kolejne lata był miejscem uśmiechu, najlepszej zabawy, najlepszej imprezki urodzinowej dla każdego dziecka.
Dla nas byłaby to z Państwa strony niesamowita pomoc, złota cegiełka dla Kinder Park, gdybyście skorzystali Państwo z Vouchera.
Zwracamy się zatem z prośbą o przyjęcie naszej propozycji w imię przyszłej współpracy oraz radości dzieci spędzających u nas czas. Mamy nadzieje, że w tym trudnym dla Kinder Park okresie zostaniecie Państwo naszym Klientem jednocząc się z nami i wspierając nas dla lepszego jutra dla Państwa dzieci, które tak bardzo uwielbiają Kinder Park.

 

  • Facebook